GolfCzech.cz | Golfová škola | Golfové vybavení

Golfové vybavení

Golfové vybavení

Každý, kdo chce hrát golf, potřebuje k tomu vybavení. Jaké jsou opravdu základní prvky golfového vybavení? Co je již nadstandard? Podle čeho vybírat? Na to vám odpoví lekce školy o vybavení!

Jak si vyčistit golfové hole?
25.2.2010, Není žádné tajemství, že na golfové vybavení jsme všichni pyšní. Ale věnujeme mu dostatečnou pozornost? Čistíte své hole pravidelně po každé hře?

Jak nakupovat pánské golfové hole
23.1.2009, Jste začátečníkem a neorientujete se v široké nabídce golfových holí? Pomůžeme vám s tím, na co si dát pozor.

Clubfitting - Pro Váš golfový růst potřebujete vybavení na míru
21.6.2008, Jste začátečnící a plánujete si pořídit svojí první golfovou výbavu? Jste pokročilý hráč a chcete zlepšit vaši hru a snížit handicap? Jste výkonostní hráč a potřebujete vyladit švih a maximalizovat účinnost vaší hry? Odpovědí je: clubfitting!

Golfové hole poprvé
26.2.2008, Nejzákladnější sada může čítat 14 holí, což není dáno váhou holí, které byste s begem (piš bag) měli tahat na ramenech po hřišti, ale je to dáno Pravidly golfu.

Úvodní slovo Oty Doležala
14.2.2008, Každý, kdo chce hrát golf, potřebuje k tomu vybavení. Nejzákladnějšími prvky jsou golfové hole a míčky. Vše ostatní je již určitý nadstandard, který zlepšuje pohodu při hře.

‹ Předchozí |  1 |  Následující ›