GolfCzech.cz | Golfová škola | Jak začít s golfem?

Jak začít s golfem?

Jak začít s golfem?

Pokud jste se dostali až na tuto stránku, tak jste se již nejspíš rozhodli z golfem začít. A pokud ještě rozhodnuti nejste, tak se Vás zde Bohumil Křivda bude snažit přemluvit, aby jste začali. Jak začít s golfem, krok za krokem...

Držení putteru
13.3.2011, Také se Vám zdá nemožné, že ti nejlepší hráči jsou schopni trefovat jamku na tak velkou vzdálenost? Vypadá to jako kouzlo, a také v tom spoustu magie opravdu je.

Držení hole
13.3.2011, Dlaně a prsty jsou jedinou částí těla, která se dotýká hole a má tedy nejdůležitější vliv na golfovou techniku.

Na jakou stranu?
13.3.2011, Jsou trenéři, kteří říkají, že „nalevo“ žádný dobrý hráč není a Phil Mickelson, že je pouze výjimka potvrzující pravidlo. Já si myslím, že každý člověk má stranu, která je dominantní.

Chci handicap
13.3.2011, Pokud se Vám nepovedlo získat „Osvědčení pro hru“ nebo chcete chodit hrát i na jiná hřiště, než jsou zapojena do projektu „Hraj golf, změň život“, tak Vám nezbývá nic jiného, než si najít profesionálního trenéra1 a začít pilně trénovat.

Jak začít?
13.3.2011, Doporučuji Vám domluvit se s kamarádem, který začne hrát golf s Vámi. Čím více Vás bude, tím lépe. Budete mít parťáky do hry i do tréninku. Vzájemně se budete hecovat, objíždět turnaje či soutěžit mezi sebou.

Začít či nezačít?
13.3.2011, Určitě okolo sebe máte někoho, kdo tvrdí, že na golf bude mít spousta času až bude starší nebo v důchodu. Ano, je pravda, že golf se dá hrát až do „smrtelné postele“, teda spíš do té doby, dokud budete moci chodit. Ale věřte, že ať začnete kdykoliv, zjistíte, že jste přišli pozdě a budete si říkat, proč já nezačal dřív.

‹ Předchozí |  1 |  Následující ›