GolfCzech.cz | Golfová škola | Jak začít s golfem? | Jak začít?

13.3.2011

Jak začít?

Předpokládejme tedy, že chcete začít. Doporučuji Vám domluvit se s kamarádem, který začne hrát golf s Vámi. Čím více Vás bude, tím lépe. Budete mít parťáky do hry i do tréninku. Vzájemně se budete hecovat, objíždět turnaje či soutěžit mezi sebou.

Nejlepší variantou jak začít, je projekt České golfové federace „Hraj golf, změň život“. Najdete si golfový klub, který je zapojen do tohoto projektu, a přihlásíte se. Za tři stovky se ve třech hodinách dozvíte něco o golfovém vybavení, o golfové technice a pravidlech golfu. Ale nemyslete si, že se za tři hodiny naučíte golf hrát. Učit se budete celý Váš golfový život. Nu, začátek již máte za sebou. Pokud jste prošli tímto projektem a získali jste tzv. „Osvědčení pro hru“*, pak Vám již nic nebrání chodit hrát na hřiště zapojená do tohoto projektu.

Golf je tak návykový sport, že pokud se rozhodnete a vezmete golfovou hůl do ruky, pak jí tam budete chtít mít už pořád. V golfu prý nejsou drogy, protože sám golf je tak agresivní droga, že při něm již nelze užívat jiné návykové látky. Pokud chcete víc, tak příště.

*) Terminologii najdete v „Otův golfník poučný – Ota Doležal“.

Hodnocení lekce:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Uložte si do záložek na:

Pošli tuto stránku kamarádovi e-mailem! Google Linkuj jagg.cz asdf.sk Digg del.icio.us Ma.gnolia NewsVine Reddit SphereIt StumbleUpon Technorati co.mments Pownce Furl.net Yahoo Microsoft Live Favourites

Jak začít s golfem?

Hodnocení: 4,1/5
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička


Přehled lekcí

archiv »

Komentáře

Nadpis příspěvku Jméno Čas
Rady na netu Stanislav Vávra 2.10.2014 12:41

Archiv »

Přidat komentář »